X
خرید تبلیغات
ابرادز
طراحی و دکوراسیون داخلی منزل و مغازه

دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل و مغازه

دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل و مغازه

دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل و مغازه

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل و مغازه

خوش آمدید
تبلیغات
اخبار:
عضویت
برچسب ها :

,
 طراحی داخلی مجتمع تجاری

طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای آن در فضاهای مختلف

امروزه یکی از مباحث پرطرفدار، طراحی دکوراسیون داخلی است که سعی می‌کند تحولی را در دکوراسیون داخلی شما پدید آورد. اگر دوست دارید که طراحی داخلی و نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی را بیشتر بشناسید، این مقاله را دنبال کنید.

در طراحی دکوراسیون داخلی قرار است چه کنیم ؟

اگر به تاریخ گذشته مراجعه کنیم، حتی در انسان‌های اولیه هم به نوعی طراحی دکوراسیون داخلی را شاهد خواهیم بود. جایی که غارنشینان بر روی دیوارهای خود نقاشی‌ها و علائمی را می‌کشیدند و فضای زندگی خود را تزئین می‌کردند. در طراحی دکوراسیون داخلی هم قرار ما بر این است که فضای زندگی یا محل کار خود را تزئین کنیم. ما باید در یک فضا همواره به این موضوع بیندیشیم که به‌کارگیری کدام عناصر، کدام رنگ‌ها، کدام اشیا و … باعث ایجاد بیشترین هماهنگی در آن فضا می‌شود. اگر موفق به این امر شدیم باید بگوییم که دکوراسیون داخلی خود را بسیار خوب طراحی کرده‌ایم.

همراهی منزل با طراحی دکوراسیون داخلی

اصل اولی که باید در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت کنید این است که خیلی رنگ‌های تیره در طراحی داخلی خانه خود به کار نبرید. اگر از رنگ‌های روشن درطراحی منزل مسکونی خود استفاده کنید، هم باعث افزایش انعکاس نور در فضای خانه شما خواهد شد هم اینکه خواهد توانست منزل شما را بزرگ‌تر جلوه دهد.

در طراحی داخلی مسکونی و آشپزخانه آن دقت داشته باشید که حتماً نورپردازی‌های لازم را داشته باشید. سعی کنید از عناصری که زیبایی و جذابیت را به آشپزخانه شما هدیه می‌دهند، استفاده بیشتری نمایید. میز ناهارخوری در یک طراحی مسکونی از اهمیت بالایی برخوردار است لذا در یک فضای مناسب آن را قرار دهید و اطمینان داشته باشید که در طراحی داخل خانه خود با قسمت ناهارخوری، ارتباط وجود داشته باشد.

در اتاق نشیمن، سعی کنید هر آنچه مناسب آرامش و گذراندن اوقات خوش شما و مهمانان شماست را فراهم کنید. استفاده از مبلمان با رنگ روشن، کوسن‌های تزئینی، تابلوهای با نقوش زیبا، میزهای با رومیزی جذاب و … می‌تواند طراحی داخلی منزل و نشیمن شما را زیباتر کند.

نورپردازی یک اصل مهم در طراحی دکوراسیون داخلی منزل شماست. حتماً به آن توجه ویژه داشته باشید و از نور طبیعی هم اصلاً نگذرید و سعی کنید در طراحی خانه خود از نور طبیعی بیشترین استفاده را ببرید.

ویلای زیبا با طراحی دکوراسیون داخلی

سعی کنید در طراحی داخلی ویلا از امکاناتی که آرامش و حس خوب را برای شما ایجاد کند، استفاده کنید. اگر می‌خواهید طراحی دکوراسیون داخلی شما متفاوت جلوه کند سعی کنید در ویلای خود از نورپردازی خوب استفاده کنید ضمن اینکه استفاده از عناصر طبیعت می‌تواند چشم‌انداز زیبایی داشته باشد مثل استفاده از سنگ‌هایی که گاهی در نقش دیوار برای یک ساختمان در نظر گرفته می‌شوند.

در طراحی ویلا و در قسمت بالکن حتماً از نرده‌های چوبی یا فلزی استفاده کنید ضمناً برای جذابیت بیشتر بالکن می‌توانید از یک فرش قدیمی زیبا، یک صندلی راحتی یا مبلمان راحتی و … استفاده کنید. سعی کنید که در جلو پنجره‌ها از پرده‌های روشن در طراحی دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید تا بهتر بتوانید از فضای اطراف ویلای خود لذت ببرید.

یک نکته مهم در نظر داشته باشید که شاید فکر کنید چون معمولاً اتاق‌های یک ویلا کوچک هستند پس شما هم باید یک لوستر کوچک خرید کنید اما حتماً سعی کنید در دکوراسیون داخلی ویلا از لوستر بزرگ‌تر استفاده کنید تا زیبایی بیشتری را هم در طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد نماید.

لابی مجتمع مسکونی و طراحی دکوراسیون داخلی

حتماً سعی کنید که در طراحی دکوراسیون داخلی خود در لابی از مبلمان یا صندلی راحتی برای احترام گذاشتن به مهمان و انتظار آن‌ها در آن محیط فراهم کنید. سعی کنید برای بخش نگهبانی از یک رنگ یا حالت متمایز استفاده کنید تا به‌راحتی قابل‌تشخیص باشد ضمن اینکه نگهبان هم تسلط خوبی بر فضا داشته باشد.

سعی کنید یک پادری را در ابتدای لابی قرار دهید تا با کفش‌های گل‌آلود وارد نشوند. سعی کنید از کف‌پوش سنگی در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید چراکه محکم‌تر است و در ضمن سعی کنید اگر فضای شما زیاد است از رنگ‌های تیره استفاده نمایید.

نورپردازی طراحی لابی مسکونی را هم در نظر بگیرید مخصوصاً در قسمت نشیمن که برای مهمانان طراحی کرده‌اید و سعی کنید از یک لوستر یا چراغ‌های توکار یا … استفاده کنید. برای زیبایی بیشتر می‌توانید از گل‌ها و گیاهان آپارتمانی هم استفاده کنید حتی می‌توانید وسایل تزئینی و دکوری هم در این فضا استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی هتل

در طراحی داخلی هتل در نظر داشته باشید که حتماً در اتاق‌ها یک میزتحریر و یک مکان کوچک برای پذیرایی داشته باشید. داشتن تراس در هتل می‌تواند یک طراحی دکوراسیون داخلی هوشمندانه برای مسافران شما باشد.

سعی کنید با رنگ‌های شاد برای مسافران خود حس خوشی را ایجاد کنید و این رنگ در تمامی عناصر شما با طراحی زیبا تکرار شود. یکی از مکان‌های مهم در هتل، رستوران است که باید حتماً در آن حس تمایز و تفاوت را ایجاد کنید چراکه رستوران در یک شهر زیاد است اما می‌توان فضای متفاوت و زیبای رستوران شما، سفر خوشی را برای همگان ایجاد کند.

یک نکته مهم درباره طراحی لابی این است که این فضا صرفاً برای انتظار نیست و ممکن است برای نشست‌ها یا ملاقات مهم هم در نظر گرفته شود. پس باید تمام سعی خود را در ایجاد فضای با آرامش در طراحی دکوراسیون داخلی در لابی هتل بکنید. سعی کنید یک فضای عریض را برای لابی خود در نظر بگیرید.

استفاده از میز و صندلی‌، مبلمان، لوسترها و … لوکس و شیک بسیار برای طراحی داخلی لابی اهمیت دارد. به این نکته دقت کنید طراحی لابی هتل می‌تواند طراحی شخصیت برای هتل شما باشد پس در استفاده از وسایل، رنگ‌ها، نورپردازی و … کم نگذارید.

از چوب، سنگ و گیاهان در طراحی طراحی لابی هتل و لابی آن غافل نشوید چراکه حس بهتری می‌تواند به مشتریان شما تلقین نماید.

طراحی دکوراسیون داخلی در روف گاردن

قطعاً طراحی روف گاردن می‌تواند برای شما جذاب باشد. اما برای اجرای روف گاردن باید به نکاتی توجه کنید. نکته اول اینکه سعی کنید نورپردازی زیبایی بر روی گیاهان و باغچه‌ها داشته باشید چراکه زیبایی و حالت دادن به آن در طراحی دکوراسیون داخلی مؤثر خواهد بود.

اگر امکان استفاده از آب یا مثلاً ایجاد فواره دارید حتماً از آن استفاده کنید. این کار باعث جلوه طبیعی بیشتر و حس آرامش زیباتری به افراد خواهد شد. دقت داشته باشید که شاید فضای شما محدود باشد لذا خیلی با چیدن وسایل، آن را متراکم نکنید چراکه باید فضایی برای رفت‌وآمد هم در طراحی دکوراسیون داخلی خود در نظر بگیرید.

در آینده خیلی بیشتر شاهد روف گاردن‌ ها خواهیم بود اما در زمان حال شاهد روف گاردن در تهران و بسیاری دیگر از شهرهای ایران هستیم که نشان از رشد و استقبال آن‌ها دارد.

طراحی دکوراسیون داخلی در رستوران‌های سنتی و مدرن

در طراحی داخلی رستوران مدرن دقت داشته باشید از مبلمان یا صندلی‌های با پشتی راحت استفاده کنید. سعی کنید از رنگ‌های شاد، براق و گرم استفاده کنید. سقف و دیوار را در طراحی دکوراسیون داخلی خالی نگذارید. حتماً سعی کنید در سقف از آویزهای زیبا استفاده کنید.

نورپردازی در طراحی داخلی رستوران هم بسیار مؤثر است البته بسته به نوع موقعیت رستوران، نوع نورپردازی هم کاملاً با یکدیگر فرق دارد. در طراحی رستوران مدرن خود سعی کنید از وسایل مدرن و لوکس استفاده کنید اما در استفاده از آن‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی دچار افراط نشوید.

در طراحی داخلی رستوران سنتی دقت کنید که حس قدیمی‌ بودن، حس سنتی بودن در مشتری شما تداعی شود. مثلاً می‌توانید از تم آجری استفاده کنید یا سماورهای قدیمی یا اینکه در گوشه‌ای از طراحی رستوران سنتی خود تنوری را برپا کنید و خلاصه هر آنچه حس سنتی را به مشتری القا نماید را در طراحی دکوراسیون داخلی خود به کار بگیرید.

از قالیچه‌های قدیمی و گلیم هم غافل نشوید. بسیار می‌تواند در زیبایی رستوران سنتی شما مؤثر باشد. سعی کنید از پشتی‌های قدیمی با رنگ‌های شاد به‌جای استفاده از مبلمان و کوسن‌ها استفاده کنید.

طراحی داخلی مغازه با دست طراحی دکوراسیون داخلی

نورپردازی باعث توجه بیشتری مشتریان روی یک محصول خاص شده و درنهایت باعث فروش بیشتر شما خواهد شد پس در نورپردازی خیلی افراطی عمل نکنید و سعی کنید که مانور بیشتری بر روی کالای با فروش ویژه خود شوید.

سعی کنید که بیشتر از رنگ‌های تند استفاده کنید تا حس تحریک در مشتری بیشتر شده و بتوانند بیشتر به دنبال خرید کردن باشند. اگر فروشگاه شما شلوغ است حتماً فضاهایی برای استراحت مشتریان در نظر بگیرید مثلاً ایجاد یک مبلمان خوب و راحت می‌تواند مناسب باشد.

سعی نکنید خیلی فروشگاه خود را شلوغ کنید که مشتریان به‌سختی مجبور به عبور و مرور باشند پس با ایجاد یک انباری، باعث خلوت شدن فضای خود برای ایجاد یک طراحی دکوراسیون داخلی خوب شوید.

ویترین مغازه و طراحی دکوراسیون داخلی در آن

اولین چیزی که مشتری شما با آن مواجه خواهد شد، ویترین مغازه است لذا سعی کنید که در ابتدا از کالاهای لوکس خود در آن استفاده کرده و با نورپردازی زیبا بر روی هر محصول، سعی در نشان دادن هر چه بیشتر آن محصول شوید. در این قسمت هم می‌توانید از رنگ‌های تند بیشتر استفاده کنید.

اما نکته خیلی مهم این است که ممکن است مغازه شما در کنار بسیاری از مغازه‌های دیگر قرارگرفته باشد لذا حتماً در طراحی ویترین مغازه سعی کنید تفاوت را ایجاد کنید مثلاً تصویر بالا که می‌توانید از یک فانوس آویز برای نمایش دادن کفش‌هایتان استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی اداری

طراحی داخلی اداری را برای حفظ مشتریان خود کاملاً جدی بگیرید. نورپردازی‌‌های خوب و مناسب باعث می‌شود تا علاوه بر بازدهی بیشتر کار کارکنان، محیط را هم بهتر جلوه دهد.

حتماً برای مهمانان یا استراحت کارکنان خود یکدست مبلمان شیک و راحت را در نظر بگیرید. از رنگ‌های استفاده کنید که نشان‌دهنده برند و سازمان شما باشد. مثلاً اگر رنگی که در برند یا سایت شما است، قرمز است، سعی کنید که طراحی اداری خود را بیشتر به سمت رنگ‌های قرمز یا رنگ‌های شبیه به آن ببرید.

استفاده از گل‌های با رنگ زیبا می‌تواند فضای اداره را زیباتر جلوه دهد. سعی کنید در هر اتاق در کنار هر میز از یک کمد هم استفاده کنید تا روند انجام کارها و نظم بهتر باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی، این بار در طلافروشی

سعی کنید که از رنگ‌هایی که حس تجمل و زیبایی را بیشتر القا کند. از ویترین خود غافل نشوید. بسیار مهم است که ویترینی جذاب از لوکس‌ترین طلاهای خود را در معرض دید مشتریان خود قرار دهید.

نورپردازی تقریباً حرف اول را در طراحی داخلی طلا فروشی می‌زند پس در نشان دادن طلاها سعی کنید که از بهترین نورپردازی استفاده کنید. معمولاً افراد ساعت‌های زیادی را برای انتخاب نوع طلا می‌گذرانند. سعی کنید در گوشه‌ای از مغازه خود صندلی یا مبلمان راحتی را فراهم کرده باشید.

نکته مهم دیگر این است که طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی خود را فدای امنیت نکنید چراکه امنیت هم به‌اندازه زیبایی مغازه شما مهم خواهد بود.

طراحی دکوراسیون داخلی در صرافی

نکته اول اینکه با توجه مشتریان با سطح درآمدی و اجتماعی بالا که به آنجا مراجعه می‌کنند باید طراحی داخلی صرافی را شیک و لوکس در نظر بگیرید. همچون طراحی داخلی طلافروشی، در اینجا هم بحث امنیت بسیار مهم است پس به آن در کنار زیبایی در طراحی دکوراسیون داخلی، اهمیت بدهید.

حتماً از صندلی‌های راحت با پشتی‌های مناسب برای مشتریان خود استفاده نمایید. در یک صرافی ممکن است بخش‌های مختلفی وجود داشته باشد لذا حتماً با استفاده از پارتیشن‌بندی و … سعی کنید فضای هر قسمت را مشخص و به طراحی دکوراسیون داخلی خود نظم لازم را بدهید.

سعی کنید به مشتریان خود حس آرامش و اعتماد را بدهید و باید دقت کنید رنگ‌ها در این موقعیت می‌توانند به کمک شما بیایند. مثلاً استفاده از رنگ‌های آبی، سبز یا سفید می‌تواند در آرامش مشتری بسیار کمک کند.

طراحی دکوراسیون داخلی در یک مجتمع تجاری

دقت داشته باشید که در طراحی داخلی مجتمع تجاری خود از مبلمان یا صندلی‌های راحتی حتماً استفاده کنید تا مشتریان شما بتوانند استراحت کنند. از فضاهای سبز در گوشه و کنار مجتمع تجاری غافل نشوید حتی وجود یک فواره آب هم می‌تواند طراوت بیشتری بدهد.

به دلیل مراجعه‌های خیلی زیاد مشتریان، حتماً باید در طراحی دکوراسیون داخلی خود از یک کف‌پوش باکیفیت استفاده کنید. سعی کنید بیشتر از کف‌پوش‌های سنگی استفاده کنید چراکه دوام بیشتری خواهند داشت ضمناً به طراحی و رنگ موجود در کف‌پوش‌ها هم دقت داشته باشید چراکه می‌تواند مشتریان را تحت تأثیر قرار دهد.

ایجاد تهویه مناسب و نورپردازی خوب را حتماً در دستور کار خود قرار دهید مخصوصاً در نقاط پرتراکم و شلوغی که بیشتر افراد در حال رفت‌وآمد هستند. یک فضای کوچک کافه مانند با چیدمان عالی را برای پذیرایی بهتر از مشتریان خود در طراحی دکوراسیون داخلی در نظر بگیرید. حتی وجود یک فضای بازی برای بچه‌ها هم می‌تواند برای نگهداری از آن‌ها مؤثر باشد.

برچسب ها :

,
 تأثیر دیوارها در طراحی ویلا

جدیدترین طراحی و دکوراسیون داخلی با مها دیزاین

یکی از امور مهمی که امروزه کاربران و صاحبان مکان های مختلف به آن توجه می کنند، تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی است. با توجه به اهمیتی که که این موضوع دارد؛ لذا بسیاری به دنبال مراکز معتبر و افراد باتجربه در این زمینه هستند؛ چرا که طراحی داخلی تا حدودی هزینه بر بوده و اگر توسط افراد ماهر انجام نشود، فرد دچار زیان بسیاری می شود.

نظراتی برای بهتر شدن طراحی داخلی اداری

برای طراحی و دکوراسیون داخلی اداری باید ایده هایی را به کار ببریم که محیط کلی اداره را خیلی رسمی یا تجاری جلوه ندهد. زمانی که مشاهده می کنیم ارتباط کاری کارکنان با یکدیگر در اداره ای بسیار زیاد است پس در طراحی داخلی اداره سعی می کنیم فضای مخصوص کارکنان را طوری طراحی کرد که رفت و آمد و معاشرت کاردی بین کارکنان را سهولت بخشید، به علاوه آنکه محیط شخصی هر کارمند حفظ شود. چنانچه در طراحی داخلی اداری با اداره ای کوچک رو به رو هستید، می توانید با کاربرد ترکیب رنگ های روشن و ملایم، انتخاب وسایلی مدرن و به اندازه، استفاده از وسایل دکوری فضایی مطلوب را طراحی کنید. به عنوان مثال استفاده از رنگ کرم و سفید برای دیوارها در طراحی اداری موجب می شود فضای اداری کوچک کمی بزرگتر به نظر برسد.

ایده هایی برای طراحی داخلی مغازه

تصور کنید می خواهید برای خرید یکی از لوازم های خانه ی خود کالایی گران قیمت و با کیفیت بخرید؛ اولین چیزی که در ذهن شما می آید رفتن به مغازه هایی است که ظاهری لوکس دارند. به همین جهت طراحی داخلی مغازه برای کسب و کار بیشتر حائز اهمیت است زیرا باعث می شود مشتریان بیشتری را به سمت و سوی خود بکشاند. یکی از ایده هایی که برای طراحی داخلی مغازه های کوچک به کار می رود استفاده از رنگ سفید است هم به دلیل این که رنگ سفید رنگی لوکس محسوب می شود و هم این که فضا را بازتر جلوه می دهد. ایده ی دیگری این است که در طراحی ویترین مغازه از باکس ها یا همان جعبه های سیاه و سفید استفاده شود. این کار موجب می شود طراحی داخلی جلوه ای بی نظیر به خود بگیرد. ترکیب رنگ سفید و صورتی در بوتیک های زنانه هم ایده ای جالب برایطراحی داخلی مغازه به شمار می رود. در مغازه ی کفش فروشی استفاده از نورهای هدفدار در قفسه ها نیز می تواند یکی دیگر از ایده های برتر طراحی داخلی مغازه باشد، این عمل باعث می شود که توجه مشتریان را بیشتر به سمت مغازه شما معطوف کند نه چیز دیگری. در طراحی داخلی مغازه تنوع رنگ ها را در ویترین فراموش نکنید. البته لازم است گفته شود که سقف مغازه نیز در امر طراحی داخلی مستثنی نمی باشد و اهمیت خاص خود را دارد. استفاده از سقف های کاذب کنافی و جدید می تواند باعث شود دکوراسیون مغازه منحصر به فردتر به چشم بیاید. اگر مغازه در مجتمع تجاری باشد، اهمیت طراحی داخلی مغازه می تواند در جلوه طراحی داخلی مجتمع تجاری تأثیر متقابل داشته باشد.

هزینه طراحی و دکوراسیون داخلی مجتمع مسکونی

به جرأت می توان گفتن که هیچ عاملی وجود ندارد تا به طور دقیق هزینه دکوراسیون داخلی مجتمع مسکونی را رقم بزند؛ اما با توجه به برخی مراحل برای طراحی داخلی مجتمع مسکونی می توان مقدار هزینه را به طور تقریبی محاسبه کرد. هزینه دکوراسیون و طراحی بستگی هم به انتخاب شما و استفاده ی شما از مصالح، متریال و وسایل مورد نیاز است و همین امر موجب بالا رفتن هزینه یا کم شدن آن می شود. هر چند که توانایی طراح داخلی در امر طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون مجتمع مسکونی در اینکه کجاها خرج کند و کجاها از صرف هزینه های بیهوده جلوگیری کند؛ بسیار اهمیت دارد. هر چند که گاهی اوقات نمی شود از طراحی قسمتی از مجتمع مسکونی چشم پوشی کرد و احتمال می رود این موضوع هزینه بیشتری را در بر داشته باشد.

استفاده از متریال در دکوراسیون داخلی صرافی

برای طراحی داخلی صرافی به خصوص سقف ها یا دیوارها می توانیم از متریال جدیدی که در واقع مدرن هستند، استفاده کنیم. به طور مثال استفاده از متریال چوبی با انواع رنگ های روشن و تیره گرمای خاصی را به طراحی داخلی صرافی می دهد و آن را از حالت سرد و یکنواختی بیرون می آورد. نوع دیگری متریال وجود دارد به نام متریال طبیعی که آن هم به نوبه ی خود جذابیت خاصی را برای دکوراسیون صرافی فراهم می آورد.

طراحی داخلی طلا فروشی

به دلیل این که طلا یک کالای لوکس و گران قیمت است نمی توان به لحاظ امنیتی برای هر یک از مشتریان تک تک طلاها را بیرون آورد و معرض دیدگان مشتری قرار داد ولی به راحتی می توان ویترینی را طراحی کرد که مشتریان به آسانی بتوانند طلای مورد نظر خود را ببینند و انتخاب کنند.

از آنجایی که هنگام طراحی داخلی ویترین طلا فروشی پای امنیت و ظرافت طلا در میان است. مغازه ی طلا فروشی می تواند بیش از یک ویترین داشته باشد و شما هم می توانید ویترین های داخل مغازه را نسبت به ویترین بیرونی به طوری خاص تر طراحی کنید. به غیر از تمامی این موارد گفته شده نور استفاده شده در ویترین طلا فروشی عامل مهمی به حساب می آید. درست است که طلا به خودی خود یه کالای پر زرق و برق می باشد؛ اما برای بهتر جلوه دادن آن در اجرای طراحی داخلی طلا فروشی باید در ویترین نورهایی خاص را طراحی کرد. اگر چراغ های هدفدار را در ویترین نصب کنیم موجب می شود طلاها بیشتر خود را نمایان کنند و همچنین این عمل به زیبایی و شیک شدن طراحی داخلی و دکوراسیون ویترین منجر می شود. البته این را هم باید در نظر گرفت که نباید از نورهای رنگی مانند قرمز و صورتی و آبی استفاده کرد، این اشتباه را کنار بگذارید و بدانید بیشترین نوری که می تواند زیبایی خاصی را به طلا ببخشد نورهای سفید و زرد هستند. اگر طلافروشی شما بیشتر دارای جواهرات هستند، می توانید میزان نور ویترین را هنگام طراحی داخلی افزایش دهید. به جز تمامی موارد فوق در طراحی داخلی ویترین باید برای چیدمان طلاها سلیقه ای خلاقانه به خرج دهید.

جذابیت بیشتر در طراحی منزل مسکونی

با نگاه اجمالی به خانه های مسکونی می بینیم که تمامی منازل از بخش های مجزا و گوناگونی تشکیل شده اند و هر قسمت را می توان با توجه به سلیقه افراد ساکن آن خانه با سبک های مدرن و طراحی زیبا کرد. از جمله ایده هایی که می توان برای طراحی منزل سکونی به ویژه طراحی داخلی اتاق نشیمن به آن ها اشاره نمود، عبارتند از اضافه کردن یا کم کردن برخی وسایل اتاق طراحی داخلی نشیمن برای تغییر کلی یا جزئی، شما حتی می توانید رنگ مبلمان را با برخی وسایل دکوری هماهنگ کنید، از تابلوهای هنری با قاب هایی زیبا که دارای اشکال مختلف و مدرنی هستند یا تابلوهایی که دارای طرح های خاصی اند، استفاده کنید و اگر می خواهید در سبک طراحی داخلی مسکونی و طراحی اتاق نشیمن کمی متفاوت تر به نظر برسد وسایلی را کمی جالب تر انتخاب کنید با رنگ های روشن تر. اگر در منزل کودک یا افراد خردسال هم زندگی می کنند می توانید برای طراحی داخلی اتاق هایشان به گونه ای خاص دکوراسیون را طراحی کنید.

اتاق خواب بخشی مهم در دکوراسیون داخلی منزل

اتاق خواب مکانی است که اغلب برای استراحت و گذراندن ساعاتی برای آرامش گرفتن می باشد پس طراحی و دکوراسیون داخلی آن نیازمند ایده ای برای طراحی می باشد که همراه با آرامش باشد. استفاده از وسایلی با رنگ هایی که مطابق سلیقه است و آرامش بخش اند؛ می تواند کمک شایانی به طراحی داخلی اتاق خواب ها بکند. در اتاق خواب منازل وجود پنجره امری ضروری است پس بهتر است پرده ای که برای طراحی مسکونی و دکوراسیون اتاق انتخاب می شود زیبا و شیک باشد و چیزی از نوردهی پنجره کم نکند. برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب می توان رنگ رو تختی را با رنگ پرده ست کرد تا جلوه ای خاص به اتاق ببخشد. اما در مورد اتاق خواب ها باید کمی طراحی داخلی را لوکس تر به اجرا در آوریم؛ مثلا در کنار تخت خواب چراغ خوابی مدرن با طرحی فوق العاده قرار دهیم و درطراحی داخلی منزل تحولی زیبا ایجاد کرد. در انتخاب مدل های تخت دقت لازم را داشته باشید و سعی کنید برای طراحی داخلی هتل هایی که مجلل تر هستند، دکوراسیونی مدرن تر در نظر بگیریم. مدل پرده و رنگ بندی اتاق خواب ها یکی از مواردی است که در طراحی داخلی خانه نمی توان از آن چشم پوشی کرد. استفاده از رنگ های شاد طراحی داخلی اتاق را کمی جذاب تر می کند.

موارد مناسبی برای طراحی روف گاردن در تهران

ساخت و اجرای روف گاردن بیشتر جنبه ی ایجاد فضایی با نشاط و سرسبز در بام منازل که بلا استفاده مانده اند، می باشد و بیشترین مزیت آن رهایی از خستگی زندگی در آپارتمان ها می باشد. یکی از بهترین موارد مناسب که می توان در مورد طراحی داخلی روف گاردن به کار برد استفاده از پوشش های گیاهی مختلف است مثلا از انواع درخچه ها گرفته تا چمن ها.

جذابیت هر چه بیشتر در طراحی روف گاردن

مورد مناسب دیگر برای طراحی روف گاردن استفاده از چراغ های ایستاده تزئیناتی است این گونه چراغ ها باعث می شود در شب روف گاردن جذابیت بیشتر به خود بگیرد. استفاده از گل های رنگارنگ و خوش بو همچنین استفاده از گل هایی پیچکی بر روی دیوار می تواند ایده ی جالبی در طراحی داخلی روف گاردن داشته باشد. تطبیق رنگ گلدان با گل ها، انتخاب بهترین شیک ترین مدل صندلی و نیمکت ها، نحوه ی صحیح چیدمان وسایل همه و همه تأثیری شگفت در بی نظیر بودن طراحی و دکوراسیون روف گاردن دارد.

طراحی چیدمان وسایل در رستوران

امروزه اغلب رستوران ها یا سنتی هستند و یا از جمله رستوران های مدرن می باشند؛ پس وسایلی هم که در رستوران موجود می باشد باید متناسب با فضای رستوران و طراحی رستوران مجلل و مدرن باشند. زمانی که وارد رستوران می شوید بیشترین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند، ظاهر آشکار رستوران است. بر اساس مدلی که میز و صندلی های رستوران دارند باید برای طراحی چیدمان آن ها کمی سلیقه به خرج داد و به صورتی شیک آن ها را چیدمان کرد. اغلب به چشم می خورد که چیدمان صندلی ها در رستوران با کمی فاصله هستند و این به راحت تر بودن مشتری کمک می کند. البته به غیر از این ها وسایل روی میز و وسایل متفرقه هم چیدمانشان مهم است و به طراحی داخلی رستوران اثر می گذارد. طرز چیدن وسایل روی میز بستگی به نوع غذا و رسمی یا غیر رسمی بودن ضیافت بستگی دارد. به طور مثال نحوه طراحی داخلی رستوران سنتی و دکوراسیون داخلی رستوران مدرن بسیار متفاوت می باشد.

عوامل مؤثر در طراحی داخلی رستوران مدرن

تأثیر شگفت آوری که رنگ ها در روحیه ی افراد دارند از جمله عوامل مؤثر در طراحی داخلی رستوران اند و مسلما در رستوران نیز بر لذت خوردن غذا و داشتن لحظاتی خوش در رستوران تأثیر گذار است. رنگ های مناسبی که می توان برای طراحی داخلی رستوران به کار برد از قبیل رنگ آبی، بنفش، سبز، قرمز، زرد، سفید و بژ می باشند. هر کدام از این رنگ ها به تنهایی به طراحی داخلی رستوران جذابیت خاصی می بخشند که البته رنگ های سفید و بژ بیشتر برای رستوران های کوچک مورد استقبال قرار می گیرد، گاهی اوقات هم ممکن است ترکیب چند رنگ مناسب طرحی خلاقانه را به وجود آورد.

ایده هایی برای طراحی داخلی هتل

یکی از بهترین مکان ها برای خوش آمدگویی مهمانان هنگام ورود به هتل، لابی هتل است. از این رو طراحی داخلی لابی هتل از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. طراحی لابی هتل می تواند در نگاه اول زشت و زننده باشد و یا برعکس جذاب و دلنشین به نظر بیاید. پس این طراحی داخلی شماست که می تواند لابی هتل را این گونه جلوه دهد. یکی از مناسب ترین ایده ها برای طراحی داخلی لابی هتل استفاده از لوسترهای بزرگ و لوکس و همچنین استفاده از مبلمانی با شکوه و مجلل می باشد. همچنین در نظر گرفتن فضایی مخصوص پذیرایی میهمانان یکی دیگر از ایده های ایده آل برای طراحی لابی مسکونی و دکوراسیون داخلی هتلمی باشد. البته لازم به ذکر است که بسیاری از مجتمع های مسکونی دارای لابی می باشند که اهمیت طراحی لابی مجتمع مسکونی نیز به اندازه لابی هتل در بالا بردن ارزش ساختمان تأثیر گذار است.

تأثیر دیوارها در طراحی ویلا

با ورود با ویلایی با آن همه بزرگی دیوارها بیشترین فضایی است که به چشم می خوردند. پیشنهاد می شود برای طراحی داخلی ویلا و به ویژه دیوارهای حیاط ویلا از سنگ های تزئینی استفاده کنید چون هم زیبا هستند هم این که با ورود افراد با اولین چیزی که رو به رو می شوند حیاط ویلا است. نصب گلدان های کوچک دیواری یکی دیگر از طراحی های دیوار ویلا ست. دیوار های داخلی ویلا را هم می توان با استفاده پی وی سی های رنگی طراحی کرد و زیبایی ویژه ای به دکوراسیون داخلی ویلا بخشید.

برچسب ها :

,
نکته ای مهم در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

طراحی داخلی صرافی

اجرای امور طراحی و دکوراسیون داخلی با مها دیزاین

دکوراسیون داخلی دربردارنده ی چندین نمونه از طراحی و دکوراسیون با رنگ ها و شکل های مختلفی هستند که در زمان های مختلفی اجرا می شوند.دکوراسیون داخلی هر فضایی می تواند با حداقل یا حداکثر هزینه با انواع مختلف طراحی ها و ایده ها برخوردار باشد، هر چند که میزان تجربه و سلیقه طراح را در زمینه دکوراسیون داخلی و اجرای طراحی داخلی نمی توان نادیده گرفت، از این رو در این بخش می خواهیم برخی ایده های طراحان داخلی مها دیزاین را در زمینه دکوراسیون داخلی برخی مکان ها مورد بررسی اجمالی قرار دهیم.

طراحی و دکوراسیون داخلی اداری

طراحی داخلی اداری بستگی به نوع آن اداره دارد که خصوصی است یا دولتی. در واقع اداره ای که خصوصی است در انتخاب طراحی و دکوراسیون داخلی انتخاب های بیشتری و دست بازتری دارند. اگر می خواهید طراحی داخلی اداری را در دفتر کار خود اجرا کنید باید همه ی جنبه های طراحی اداری را در دفتر کار در نظر بگیرید و بر اساس فضای موجود و سلیقه ی کارمند آنجا باید دکوراسیون داخلی اداری را به اجرا درآورد.

بهتر است در طراحی اداری از رنگ هایی ملایم و روشن استفاده کنید تا کارمندان اداره با روحیه ای بالا به کار خود ادامه دهند. به عنوان مثال برای دکوراسیون داخلی اداری می توان از تابلوها یا برچسب هایی که مربوط به نوع اداره دارد بر روی دیوارها نصب کرد.

عوامل مؤثر در طراحی داخلی طلا فروشی

طراحی و دکوراسیون داخلی طلا فروشی از ویترین گرفته تا پیشخوان فروشنده و فضای درونی و بیرونی طلا فروشی. زمانی که خریدار وارد طلا فروشی می شود بیشتر به شیک بودن محیط که منجر به نمایان شدن طلاها می شود، توجه می کند. دو عاملی که در طراحی و دکوراسیون داخلی طلا فروشی تأثیرگذار است یکی نور پردازی آن مکان و دوم نحوه ی چیدمان طلاها در ویترین می باشد. به عنوان مثال اگر از طرح های چوبی برای دکوراسیون و طراحی داخلی طلا فروشی استفاده کنید جلوه ی طلاها بیشتر خود را نشان می دهد و آن مکان را از حالت سادگی بیرون می آورد و فضایی مدرن را ایجاد می کند. هر چه بتوان از نورپردازی متناسب و نورهای مخلوط آفتابی و مهتابی به میزان متعادل استفاده شود جلوه طلاها را در طراحی داخلی طلا فروشی بیشتر می کند.

اهمیت طراحی داخی صرافی

صرافی شاید مکانی بی توجه واقع شود اما از امر دکوراسیون داخلی مستثنی نمی باشد و حتی می توان گفت که طراحی داخلی صرافی می تواند حائز اهمیت نیز باشد. بهتر است طراحی و دکوراسیون داخلی صرافی کمی ملایم تر به کار رود و متناسب با فضای آنجا باشد و البته بهتر است مبلمان یا میزهای موجود در آن را مخصوص با آن مکان انتخاب کنند. طراح هم هدفش بر آن است تا با کاربردی کردن فضا و استفاده از طرح های جدید وسایل مورد نیاز صرافی، طراحی داخلی صرافی را شیک و مدرن به اجرا درآورد.

ایده های نو برای طراحی داخلی مغازه و مجتمع تجاری

از آنجایی که مجتمع های تجاری نقشی اساسی را در جذب مشتری و لوکس بودن میان مشتریان دارد به همین دلیل بهتر است دکوراسیون داخلی مجتمع تجاری با ایده های طراحان داخلی همراه شود تا نتیجه دلخواه را به همراه داشته باشد. از جمله بخش های مهم در طراحی داخلی مجتمع تجاری، طراحی داخلی مغازه های مجتمع می باشند. طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه باید با توجه به نوع مغازه به صورتی شیک و جذاب باشد تا مشتریان با ذوق خاصی وارد مغازه شوند. به عنوان مثال برای طراحی داخلی مغازه ی کتابفروشی می توان قفسه هایی که اشکال هندسی دارند به کار برد و نورپردازهایی مناسب مکان را نصب کرد.

یا اگر طراحی مد نظر شما طراحی داخلی مغازه گل فروشی است جوری طراح دکوراسیون داخلی را به اجرا درآورد که نه تنها چیزی از شادابی و طراوت و جلوه ی زیبای گل ها کم نکند بلکه به آن فضا حالتی روح بخش تر بیافزاید.

طراحی ویترین مغازه ها به خصوص مغازه هایی که در معابر عمومی واقع هستند باید با حساسیت بیشتری انجام پذیرد. طرز چیدمان وسایل در ویترین، چراغ های تزئینی و نحوه نورپردازی که در طراحی ویترین مغازه برای نمایان شدن وسایل موجود نصب می شوند، همچنین انتخاب رنگ نورها و میزان نوری که با توجه به کاربرد و ابعاد مغازه در طراحی ویترین مغازه در نظر گرفته می شود، بیشترین مواردی هستند که در طراحی ویترین مغازه مؤثر واقع می شوند.

نکات ضروری در طراحی داخلی مجتمع تجاری

و اما در کنار اهمیت مغازه ها برای طراحی داخلی مجتمع تجاری، به طور کلی خود مجتمع در یک نگاه نیز نباید از نظر دکوراسیون داخلی چیزی کم داشته باشد. از این رو در طراحی و دکوراسیون داخلی مجتمع های تجاری ابتدا باید فضای اولیه ی آن را طراحی کنیم؛ یعنی مدل مجتمع تجاری و سپس به طراحی داخلی مجتمع تجاری بپردازیم؛ یعنی مدل ویترین هایی که قرار است در مجتمع به کار روند یا کاغذ دیوارها و سقف های کاذبی که برای دکوراسیون داخلی به کار می بریم.

همانطور که به طراحی داخلی مجتمع تجاری توجه می شود به بقیه ی موارد نظیر پارکینگ، درب های ورودی، نور، مبلمان، امکانات مسیر به طبقه های فوقانی یا زیرین در دکوراسیون داخلی باید توجه شود. در دکوراسیون داخلی مجتمع تجاری بیشترین چیزی که مؤثر است گرافیک طراحی شده در آن مکان و همچنین نورپردازی موجود می باشد. مجتمع تجاری بیشتر یک فضایی برای خرید و فروش محسوب می شود ولی می توان با طراحی کافی شاپ ها یا شهربازی های کوچکی دکوراسیون داخلی آن را کمی مفرح بخش تر جلوه دهیم.

طراحی داخلی رستوران سنتی و مدرن

قطعا هر جایی که بخواهد به جلب نظر مشتری حداکثری برسد، باید ظاهری زیبا و چشم نواز داشته باشد. از آنجایی که صاحبان رستوران ها نیز در رقابتی تنگاتنگ با دیگر رقبای خود به دنبال معروف شدن و جلب هر چه بیشتر مشتریان هستند، بهتر است از طراحی داخلی رستوران خود غافل نمانند و از این طریق برگ برنده ای را در جذب هر چه بیشتری مشتریان به فضای دوست داشتنی رستورانشان داشته باشند. در طراحی رستوران بیشتر از هر چیز دیگری در جذب مشتری کمک می کند. مشتریان بر طبق نوع رستوران سنتی یا مدرن انتظار دکوراسیون داخلی هماهنگ با آن را دارند.

ایده هایی برای طراحی داخلی رستوران سنتی

همانطور که از اسم رستوران سنتی پیداست پس باید طراحی رستوران هم با توجه به سنتی بودنش اجرا شود. طراحی داخلی رستوران سنتی باید به گونه ای باشد که مشتری احساس راحتی و خوشایندی داشته باشد و بیشترین لذت ممکن را از فضا ببرد. در دکوراسیون داخلی رستوران سنتی همه چیز باید به صورت سنتی به کار رود به عنوان مثال که خیلی به وضوح دیده می شود تخت هایی است با فرش و پشتی های سنتی و موزیک سنتی که برای مشتریان عزیز پخش می شود همگی دست به دست یکدیگر می دهند تا طراحی داخلی رستوران سنتی را به بهترین نحو جلوه دهد.

ایده هایی برای طراحی داخلی رستوران مدرن

طراحی داخلی رستوران مدرن همانند اسمش از وسایل و دکوراسیون شیک و مدرن تشکیل شده است. بی شک نوع مدرن میز و صندلی در طراحی داخلی رستوران مدرن موضوع مهمی است و همچنین نحوه ی چیدمان آن ها به این امر کمک شایانی می کند. یکی از موضوع های مهم دیگر که در طراحی داخلی رستوران مدرن قابل توجه است رنگ مبلمان است. همچنین استفاده از وسایل دکوری در دکوراسیون داخلی رستوران مدرن تأثیری بر جلوه ی آن دارد. به عنوان نمونه یک رستوران چوبی مدرن که با نوارهایی از چوب با مدل هایی خاص و شگفت انگیز طراحی شده است می تواند در صدد ایجاد فضایی رمانتیک نیز باشد.

طراحی و اجرای روف گاردن در تهران

طراحی و اجرای روف گاردن در تهران و بسیاری شهرهای دیگر توسط شرکت های مخصوص دکوراسیون داخلی انجام می گیرد که باید علم کافی راجع به آن را داشته باشند. اجرای روف گاردن مستلزم شناخت فضای سبز، معماری، عمران و طراحی صنعتی به طور همزمان با یکدیگر می باشد. روف گاردن در معنای واقعی بام سبز است و برخی افراد شاید روف گاردن را با همان نام بام سبز بشناسند. اجرا و طراحی روف گاردن در بام منزل بیشتر به منظور فضایی مفرح است. ایده ی جالبی است وقتی در بام منزل یعنی مکانی که خیلی به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد، روف گاردن اجرا کنیم و نهایت لذت را از این محیط ببریم. البته بیشتر طراحی روف گاردن در تهران صورت می گیرد. در مرحله ی اول اجرای روف گاردن نقشه های مهندسی بسیار مهم اند سپس به سراغ طراحی روف گاردن توسط آب نما، آلاچیق، مبلمان مخصوص فضای باز و خیلی مواردی که در این عمل مورد استفاده قرار می گیرند، می رویم.

طراحی و دکوراسیون داخلی هتل

همه ی ما بارها و بارها به مسافرت رفته ایم و چند شبی را در هتل هایی اقامت کرده ایم. اگر نگاهی به هتل های امروزی بیاندازیم متوجه می شویم تمامی نقاط آن اعم از لابی هتل و اتاق های آن از طراحی و دکوراسیون داخلی بهره مند هستند. در طراحی داخلی هتل های امروزی ایده ای نو که بیشتر روی آن تمرکز می شود بر روی قسمت لابی هتل می باشد.

تعبیه کردن تلویزیون و میز تحریر و قسمتی برای پذیرایی مهمانان در طراحی داخلی هتل های امروزی به چشم می خورد. دکوراسیون داخلی اتاق های هتل بستگی به اندازه ی در دسترس دارد هر چند که می توان برای زیباتر شدن اتاق ها از وسایل تزئینی در دکوراسیون داخلی اتاق ها استفاده کرد.

طراحی داخلی لابی

با توجه به اینکه لابی قسمتی از ساختمان های بزرگ است که پس از درب ورودی مشاهده می شود این بخش مکان عمومی ساختمان است که بیشتر رفت و آمدها در این مکان است. طراحی لابی ها عموماً با سقف های بلند اجرا و ساخته می شوند و در طبقه ی همکف واقع هستند پس چون در معرض دید همگان است از ایده ی طراحی و دکوراسیون داخلی برخوردار است. بخش نشیمن و نگهبانی در قسمت لابی است که هر کدام طراحی داخلی خود را می طلبند. در دکوراسیون و طراحی داخلی لابی می توان ترکیبی از مبل و میز و وسایل تزئیناتی و نورپردازی مناسب با لابی استفاده کرد. بهتر است زمانی که می خواهیم لابی مجتمع مسکونی را طراحی داخلی کنیم به متراژ آن توجه کنیم. همانطور که قبلا گفته شد معمولا اغلب لابی ها از جمله لابی هتل نیز شامل دو بخش است به همین جهت در طراحی لابی مسکونی به ویژه طراحی لابی هتل بخش نگهبانی و قسمت پذیرش از میز پیشخوان و میز و صندلی طراحی می شود.

طراحی منزل مسکونی

در منازل مسکونی با نگاهی اجمالی شاهد هر گونه دکوراسیون سبک طراحی داخلی مسکونی هستیم. طراحی و دکوراسیون داخلی منازل مسکونی از طرفی باعث بالا رفتن ارزش منزل می شود. در طراحی داخلی منزل باید همه جوانب را در نظر بگیرم. بیشترین چیزی که در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل به چشم می آید ترکیب رنگ ها و تناسب آن ها می باشد. گاهی اوقات ممکن است با کمترین هزینه ای که برای طراحی مسکونی می کنید یا حتی ساده ترین وسایلی که در طراحی مسکونی انتخاب می کنید در نهایت در طراحی داخلی خانه خود به یک دکوراسیون مدرن و طراحی منزل مسکونی شیک تبدیل شود.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ویلا

ویلا مکانی است برای استراحت و آرامش و دور شدن از استرس و دغدغه های شهری پس طراحی و دکوراسیون داخلی آن باید توأم با آرامش و جذابیت بیشتری باشد. طراحی داخلی ویلا بستگی به سلیقه ی افراد ساکن ویلا و شرایط آب و هوایی منطقه ای که ویلا در آم واقع است می باشد. طراحی و دکوراسیون داخلی ویلا معمولا پر هزینه است زیرا با وجود فضاهای گسترده ایجاب می کند ایده های متنوع تر و بسیاری را مطرح کنیم که این موجب بالا رفتن هزینه ی طراحی داخلی ویلا می شود.

نکته ای مهم در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

مهم ترین نکته ای که در مورد دکوراسیون داخلی ویلا و طراحی ویلا در نظر گرفته می شود، استفاده از تکنیک هایی برای طراحی داخلی ویلا است تا مکانی را سرشار از آرامش و زیبایی کند. وسایلی که برای دکوراسیون داخلی ویلا انتخاب می کنید باید بیشتر جنبه ی لوکس بودن را داشته باشند و در ابعاد بزرگتری باشند تا در فضاهای گسترده خود را در طراحی ویلا بیشتر جلوه دهند.

برچسب ها :

,
درباره سقف های پارچه ای چه می دانید؟

درباره سقف های پارچه ای چه می دانید؟

سقف های پارچه ای نسل جدیدی از سقف های مدرن هستند که به دو صورت ثابت و متحرک می باشند.سقف های متحرک دارای طرح های بسیار زیبا ودر عین حال بسیار شیک و مدرن نیز است و نمای ساختمان شما را از سایر ساختمان های مجاور دیگر متمایز و زیبا تر نشان می دهد . یکی از شیک ترین و مد روز ترین سقف های پارچه ای ،سقف پارچه ای متحرک طرح silver می باشد. در سقف پارچه ای silverاز پارچه های PVC درجه یک استغاده می شود که دارای طول عمر زیاد ،کیفیت بالا و بسیار با داوم هستند بطوری که سالیان سال می توانید از آن استفاده کنید .همچنین سقف های پارچه ای silver ضد آب بوده و دارای طرح ها بسیار زیاد با رنگ silver می باشد.


پارچه های به کار رفته در این سقف ها توسط شرکت Palmiye که ساخت کشور های ایالت متحده،فرانسه و اتریش است وارد کشور می شوند.که دارای مرغوبیت بسیار بالا ،طرح های شیک و زیبا ،همراه ۵ سال ضمانت در برابر پوسیدگی و تغییر رنگ می باشند. وزن پارچه های استفاده شده بسیار کم می باشد بنابراین این سقف ها بسیار سبک بوده و به راحتی قابل نصب می باشند.

موتور استفاده شده در سقف های پارچه ای silver ساخت کشور آلمان بوده که این موتور ها دارای ۵ سال ضمانت می باشند. دارای تکنولوژی RTS هستند و می توانید موتور ها را توسط ریموت یا برنامه های گوشی تلفن همراه خود کنترل کنید.

مشخصات فنی
همه محصولات ما خاص و منحصر به فرد هستند شما می توانید سقف مورد نظر خود را از پارچه گرفته تا موتور را مطابق سلیقه خودتان سفارش دهید. سیستم های سقف های پارچه به صورت از پیش ساخته هستند پس در مدت زمان بسیار کمی نصب می شوند. پروفیل های استفاده شده در سقف های پارچه ای از جنس آلمیونیمی بوده که مرغوبیت بسیار بالایی دارد و اکثرا به رنگ الکترواستاتیک مشکی هستند.در سقف های چادری دیگر نیاز به نورپردازی در محیط نیست زیرا این سقف ها دارای چراغ های LED زیبایی هستند که نورپردازی خاصی را به محیط عرضه می دارند.
سقف های پارچه ای طرح Silver قابلیت نصب سنسور های هوشمند باران،برف و آفتاب را دارند بدین صورت عمل می کنند که هنگام بارش برف و باران نیاز نیست کاربر دستوری دهد این سقف ها به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند مثلا هنگام بارش برف و باران به صورت اتوماتیک بسته می شوند. شما می توانید در کنار استفاده از سقف های متحرک از پنجره های متحرک نیز استفاده کنید که هم فضا را بهینه و هم زیباتر می کنند. همچنین قابل استفاده در انواع بالکن ها و تراس ها میباشد و قابلیت مقاومت بالا در برابر وزش باد هستند وامروزه علاوه برمحیط های مسکونی در محیط های تجاری نیز استفاده می شوند و دارای محبوبیت بسیاری زیادی می باشند. ارتفاع سقف های پارچه ای silver اکثرا تا ۲٫۵ متر می باشد که با درخواست مشتری می توان ارتفاع آن را بیشتر کرد.

ویژگی های سقف پارچه ای متحرک silver نسبت به سایر سقف های دیگر :
سازه های آلومینیمی
دارای اندازه ها و انواع مختلف
ضد آب
دارای جنس فولادی ضد زنگ
تحمل وزن برف و باران تا ۷۰ کیلوگرم
سقف پارچه ای pvc با استاندارد ضد حریق


تمامی محصولات ما دارای طراحی خاص و مدرن توسط بهترین طراحان دکوراسیون هستند که طراحی ویژه و هنرمندانه ای را برای شما به ارمغان می آورد.محصولات ما دارای ضمانت نامه ۵ ساله پارچه و موتور و ضمانت ۲ ساله برای قطعات الکترونیکی و ریموت هستند و دارای تاییده Iso،Tuv و Tc می باشند.

طراحی منزل مسکونی , طراحی لابی , اجرای روف گاردن , طراحی رستوران , ویترین جلوی مغازه , طراحی داخلی مجتمع تجاری , دکوراسیون داخلی , دکوراسیون داخلی مغازه , دکوراسیون داخلی صرافی , دکوراسیون داخلی طلا فروشی , طراحی ویلا ,دکوراسیون اداری , دکوراسیون داخلی هتل

برچسب ها :

,
چگونه یک اتاق کوچک را بزرگ نشان دهیم ؟

چگونه یک اتاق کوچک را بزرگ نشان دهیم ؟

با یک چیدمان مناسب و استفاده از همه فضای اتاق می توان چشم را گول زد و فضا را از آنچه که هست بزرگتر نشان داد. فقط کافی است با ترفند های دکوراسیون آشنا شوید.
پوشش کف :برای اینکه اتاق خود را بزرگتر نشان دهید بهتر از کفپوش های ساده و با رنگ های ملایم استفاده کنید استفاده از کفپوش های رنگ تیره و طرح دار فضای اتاق را کوچکتر نشان می دهند اگر از فرش در دکوراسیون داخلی اتاقتان استفاده میکنید، بهتر است از رنگ ملایم و پرز کم استفاده کنید.

کاغذ دیواری :امروزه گوناگونی مدل های کاغذ دیواری باعث شده است که در طراحی داخلی دکوراسیون حتما از آن استفاده شود چرا که دارای طرح های بسیار زیبا ،با دوام و شیک هستند و علاوه بر این هزینه کمتری دارند. اگر شما هم می خواهید از کاغذ دیواری در دکوراسیون اتاق خود استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم از طرح های ملایم با بافت کمتر استفاده کنید اگر میخواهید رنگ تیره برای کاغذ دیواری انتخاب کنید ترجیحا براق آن را انتخاب کنید که دیوارها زیاد نزدیک به یکدیگر بنظر نرسند.همچنین می توانید بر روی دیوار چند تابلو هنری نصب کنید به این شکل دیوار ها برگتر به نظر می رسند.

مبلمان :وقتی فضای اتاقتان کوچک است استفاده از کاناپه های بزرگ اصلا مناسب نیست بهتر است از مدل مبلی که صندلی های کوچک دارند و یا پشت ندارند استفاده کنید . از مبل به رنگ تیره استفاده نکنید بهتر است از میز ششیه ای برای مبل های خود استفاده کنید.

نور : نور و انعکاس نور در بزرگتر نشان دادن اتاق بسیار موثر هستند از پرده های ضخیم و تیره استفاده نکنید .استفاده از پرده های توری و ساده خیلی مناسب تر است .آینه نیز در بزرگتر نشان دادن اتاق بسیار موثر است می توانید بر دیوار خود از چندین مدل آینه شیک استفاده کنید.


وسایل دکوری :از استفاده کردن از لوازم دکوری که فضای بسیار زیادی را اشغال می کنند بپرهیزید. همچنین سعی کنید بیشتر از لوازم دکوری فلزی و شیشه ای با رنگ های جذاب و براق استفاده کنید تا لوازم چوبی و تیره.

تخت های تاشو :اگر اتاق جداگانه برای مهمان ندارید می توانید از تخت های تاشو که به صورت مبل یا کمد دیواری هستند استفاده کنید با این روش هم دارای اتاق خواب هستید و هم اتاق پذیرایی . دیگر ناراحت فضای خانه تان برای مهمان نیستید و یک دکوراسیون زیبا خواهید داشت.

استفاده از فرش های مناسب :اگر میخواهید فضای نشیمن با غذاخوری را جدا کنید لازم نیست از دیوار جدا کننده استفاده کنید می توانید بر زیر مبل های خود یک فرش قرار داده و به اینصورت فضای نشیمن را از غذاخوری جدا نمایید.

استفاده از همه فضای اتاق :اگر شما اهل مطالعه هستید نیاز نیست حتما اتاق جداگانه ای به این منظور داشته باشید می توانید کتابخانه تان را در اتاق نشیمن قرار دهید یا اگر نیاز به میز کار دارید می توانید در یک گوشه از اتاق نشیمن میز کار خود را قرار دهید.

علاوه بر مواردی که ذکر شد فراموش نکنید تمیز و مرتب بودن اتاق نقش بسیار زیادی در بزرگ به نظر رسیدن اتاقتان دارد هر چقدر شما ترفتد های دکوراسیون را انجام دهید ولی اتاق نا مرتب داشته باشید اتاق شما خیلی کوچک تر به نظر می رسید علاوه بر این حتما دقت کنید از وسایل غیر کاربردی در فضای اتاق و خانه تان استفاده نکنید و همچنین در انتخاب وسایل منزل از خریداری لوازم بزرگ خود داری نمایید.

از دیگر مقالات ما بازدید نمایید :

دکوراسیون داخلی ساختمان مسکونی , طراحی داخلی لابی , طراحی روف گاردن , طراحی داخلی رستوران مدرن , ویترین مغازه , دکوراسیون داخلی تجاری , طراحی دکوراسیون داخلی , طراحی مغازه , طراحی داخلی صرافی , طراحی داخلی طلا فروشی , طراحی داخلی ویلا دوبلکس , طراحی اداری , طراحی داخلی هتل

برچسب ها :

,
چگونگی چیدمان آشپزخانه

چگونگی چیدمان آشپزخانه

آشپزخانه مهم ترین بخش یک خانه است. به گونه ای می توان گفت که آشپزخانه قلب خانه است. در این مکان فعالیت های متعددی از آماده سازی، پختن، شست وشو و همین طور گرد هم آمدن اعضای خانواده و خوردن وعده های غذایی، این بخش از خانه را به قلب خانه تبدیل کرده است. امروزه با کوچک شدن فضای خانه ها بدون شک فضای آشپزخانه هم کوچک شده است و به نحوی کارکردهای گذشته خود را ازدست داده است. در واقع چیدمان آشپزخانه سه عنصر اصلی دارد که به آن «مثلث کار» می گویند. یخچال برای ذخیره سازی مواد غذایی، سینک جهت آماده سازی و شست وشو و گاز وسیله ی طبخ غذا سه رأس اصلی این مثلث هستند. این عناصر با توجه به فضایی که در اختیار است در یکی از این حالات باید قرار بگیرند:آشپزخانه خطی (یک ردیف کابینت روی یک دیوار)، گالِی (دو ردیف کابینت خطی روی دو دیوار مقابل هم، L شکل، U شکل و جزیره ای که این شکل می تواند با کابینت های L و U شکل ترکیب شود.

برای دکوراسیون آشپزخانه در فضای کوچک روش های گوناگونی وجود دارد. آشپزخانه را با فضای غذاخوری و نشیمن را ادغام کنید تا محیط بزرگتر بنظر برسد. وجود ارتباط بصری و عدم مانع فیزیکی باعث گسترش فضا می شود. بهتر است قفسه های باز را با کابینت ها ترکیب کرد. باید توجه داشت که نباید روی کابینت ها و قفسه ها را با لوازم آشپزخانه شلوغ کرد این کار باعث ایجاد هرج و مرج می شود به گونه ای که آشپزخانه را بهم ریخته و فضا را کوچتر جلوه می دهد. بهتر است لوازم آشپزخانه را دور از دید و در داخل کابینت ها کذاشت. فقط لوازم ضرری مانند توستر و یا چای ساز می توانند در جلو دید باشند. کابیت ها هرچه بلندتر باند آشپزخانه را بزرگتر نشان می دهد. وجود فضای خالی بالای کابینت مسلما سقف آشپزخانه را کوتاه تر نشان می دهد. بهتر است کابینت ها تا نزدیک سقف ادامه داشته باشند. نورپردازی آشپزخانه یکی از مهمترین المان ها در بزرگتر نشان دادن آن است. بهتر است پرده های توری و رنگ روشن برای آشپزخانه استفاده کرد و در طول روز به نور خورشید اجازه ی ورود داد. اگر میز غذا خوری در آشپزخانه قرار دارد باید لامپ پر نوری بالای آن تعبیه شود. برای دوری از کسالت وایجاد فضایی زیبا می توان از چندین گلدان کوچک جلوی پنجره استفاده کرد. روی یخچال را با عکس و شکل های گوناگون شلوغ نکنسد اینکار تنها به بی نظمی آشپزخانه کمک می کند.

در طراحی آشپزخانه برای بزرگتر نشان دادن آشپزخانه بهتر است درکابینت ها و به خصوص کابینت های بالایی را با درهای شیشه ای تعویض کرد. درهای شیشه ای، کابینت ها را به لحاظ بصری سبک تر نشان می دهند و به چشم اجازه حرکت به عقب را می دهند همین نکته کمک می کند تا آشپزخانه گسترده تر جلوه دهد. نباید فضای داخلی کابینت ها را با خرت و پرت های درهم و به هم ریخته پر شود. کابینت های با رنگی هماهنگ با دیوار مرزهای بصری میان کابینت و دیوار را از بین می برد. همین امر موجب از بین بردن توقف چشم می شود. بهترین راه حل استفاده از رنگ های روشن است که نور را منعکس می کنند و فضا را بزرگ تر احساس شود. در دکوراسیون آشپزخانه های کوچک از صندلی های باید استفاده کرد که کمترین اثر را در محیط داشته باشند. جزیره های کوچک، صندلی هایی با پایه های نازک، چهارپایه های ساده و میزهای باریک فضای ارزشمند موجود را از بین نمی برند. در آشپزخانه نباید از مبلمان با پایه های حجیم یا توپر و کلفت استفاده کرد، زیرا به لحاظ بصری حجیم هستند.

طراحی داخلی مسکونی , طراحی داخلی لابی , طراحی روف گاردن , طراحی داخلی رستوران , طراحی ویترین مغازه , طراحی داخلی تجاری , طراحی داخلی , طراحی داخلی مغازه , طراحی داخلی صرافی , طراحی داخلی طلا فروشی , طراحی داخلی ویلا , طراحی داخلی اداری , طراحی داخلی هتل

نظرسنجی
[Poll_Name] [Poll_Items]
عضویت سریع
[Reg_Fast_Form]
تبادل لینک هوشمند
عنوان لينك
توضيحات :
آدرس لينك
كد امنيتي
درباره ی سایت